WhatsApp
Yükleniyor...

E-Ticaret

Web tasarım, firmanızın internetteki kurumsal arayüzüdür. Web tasarım, işlevsel yönden kolay kullanımı, sade ve kolay erişilebilir içeriği ile sizin interaktif ortamdaki kimliğinizdir.

Anasayfa Hizmetlerimiz E-Ticaret

E-Ticaret

E-Ticaret Danışmanlığı, E-Ticaret Danışmanları ve E-Ticaret Uzmanları bir çok farklı alana ayrılmışlardır. Kimi Dijital Performans, kimi depo & lojistik, kimi ise iş geliştirme alanlarında hizmet verir. Eterne Teknoloji olarak tüm alanlarda ayrı uzman kadromuzla E-Ticaret Markalarına 2017 yılından bugüne kadar danışmanlık vermekteyiz. 30’ün üzerinde ayrı projelerde yer almış, Türkiye’nin lider markalarının pazarlama, dijital pazarlama, strateji ve iş geliştirme departmanlarında görev almış 10 yılı aşkın tecrübeye sahip kadromuzla E-Ticaret markalarına arı gibi çalışarak danışmanlık vermeye devam etmekteyiz.

 Başarının iki ayağı vardır, biri siz diğeri danışmanınız. Ne kadar senkron ve omuz omuza çalışır ve iki taraf da üstüne düşenleri yaparsa o kadar başarılı olabilirsiniz.

Son söz olarak sakın ama sakın size ciro, satış vb garantilerini verenlere güvenmeyin. E-Ticarette çok farklı dinamikler yer almakta, biz 30’den fazla projede yer almamıza rağmen asla ciro ve satış garantisi ile hiçbir yolculuğa başlama cüretini kendimizde bulamıyoruz. Çünkü her proje kendine münhasır artılara ve eksilere gebedir. Her markanın SWOT analizi bambaşka sonuçlar ortaya çıkarır. Bu yüzden her projedeki yoğurt yiyişimiz başkadır. Siz siz olun her hıyarım var diyene tuzla koşmayın. Ayaklarınızı yere sağlam basın. Mümkünse başarısız olunan projeleri daha çok inceleyin, asıl püf noktaları oradadır çünkü.